Šiuo metu yra prisijungę 74 svečiai ir 3 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Biseksualų diena
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 59, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė gigejka, penktadienį, 2007.06.01 12:18. Perskaityta 20549 kartus

Kaip ugdoma seksualinė orientacija? Nors į šį klausimą konkrečiai atsakyti sunku, tačiau psichologijos profesorius Michaelis Bailey sako, kad seksualinė pakraipa nedaug priklauso nuo tėvų – vaikai nebūtinai save kuria pagal tėvų modelį, rašo „Psychology today“.

Profesorius M. Bailey atliko visų laikų didžiausios apimties tyrimą, kuriame tyrė, kaip vaikų seksualinę orientaciją veikia tėvų orientacija. Tyrimas parodė, kad su gėjais tėvais augę sūnūs labai retai patys tapo gėjais – dauguma gėjų vaikų yra heteroseksualai. Ir, nesvarbu, kiek vaikai laiko praleidžia su savo homoseksualiais tėvais – tai neįtakoja vaikų pasirinkimo.

Jaunoji ir du jos tėčiaiJaunoji ir du jos tėčiai

Ištirtos 55 homoseksualių ar biseksualių tėvų šeimos, kurios augina 82 sūnus vyresnius nei 17 metų amžiaus. Seksualinė pakraipa buvo nustatoma pagal elgesį, savo tapatybės nustatymą ar fantazijas. Taip paaiškėjo, kad 9 proc. sūnų buvo homoseksualūs, kiti – heteroseksualūs. M. Bailey sako, kad toks procentas normalus, nes vaikai ir tėvai yra susiję genetiškai.

Priešingai, nei būtų galima manyti, sūnūs, kurie su savo homoseksualiais tėvais gyvena trumpiau (vidutiniškai 6.4 metus) dažniau tampa homoseksualais nei tie, kurie su tėvais gyvena ilgiau (vidutiniškai 11.2 metų). Todėl M. Bailey spėja, kad homoseksualumas nebūtinai yra susijęs su aplinka, kurioje vaikas užauga – tai prasideda ankstyvesniame amžiuje.

Antrame pranešime, kuris buvo orientuotas į seksualinę pakraipą, M. Bailey ištyrė 41 homoseksualų atvejį ir analizavo jų elgesį vaikystėje. Visi atvejai parodė, kad daugelis gėjų jau labai ankstyvoje vaikystėje turėjo kokių nors moteriškų bruožų. Tie berniukai, kurie vaikystėje turi ryškiausių moteriškų savybių užauga gėjais. „Elgesys susijęs su lytimi vaikystėje yra tikriausias rodiklis, pagal kurį galima spręsti apie būsimą žmogaus orientaciją“, – sako profesorius.

Seksualinė orientacija pradeda vystytis labai anksti, ypač vyrams. M. Bailey sako, kad tai priklauso nuo genų, tačiau kiti mokslininkai teigia, kad vaiko vystymuisi įtaką daro priešgimdyminė motinos būklė.

Šaltinis Alfa.lt

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

iLikeDating

2012-12-21 23:26:02

tai gerai = ]