Šiuo metu yra prisijungę 197 svečiai ir 34 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 210, komentarų: 0

ReklamaRenginiai

TJA gimtadienis 10/17 - 10/17

Funky Fall Flipside @ SOHO 10/19 22:00 - 10/20 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Jump! Feel The Joy @ SOHO 10/20 22:00 - 10/21 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

BloodyRED Halloween @ SOHO 10/26 22:00 - 10/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Atsiuntė Wincik, trečiadienį, 2018.06.13 08:15. Perskaityta 722 kartus

LSDP nariai išreiškė palaikymą homoseksualių, biseksualių ir transeksualių žmonių bendruomenei dalyvaudami Rygoje vykusiose eitynėse „Baltic Pride 2018“, kur susirinko apie 8 tūkst. žmonių. Renginyje dalyvavę LSDP Žmogaus teisių ir lygių galimybių komiteto nariai taip siekia atkreipti dėmesį į žmogaus teisių užtikrinimą visame Baltijos šalių regione.

Lietuvos Socialdemokratų partijaLietuvos Socialdemokratų partija

„Socialdemokratai yra įsipareigoję siekti lygių galimybių bei teisės į orų gyvenimą visiems žmonėms. Tai yra pamatinė LSDP nuostata, kuri turi būti ne tik įtvirtinta teisės aktuose – ji turi būti realiai įgyvendinama“, – sako socialdemokratas Artūras Rudomanskis.

„Demokratijos puoselėjimas, atviras žmogaus teisių ir laisvių gynimas, socialinė ir kultūrinė demokratija – tarp atsinaujinančios LSDP prioritetų“, – teigia A. Rudomanskis.

LSDP atstovai prisideda ginant žmogaus teises ne tik dalyvaudami viešuose renginiuose. Jie taip pat teikia teisės aktų projektus, kurių esmė – apsaugoti kiekvieną Lietuvos pilietį nuo diskriminacijos, patyčių, smurto.

Pavyzdžiui, Seimo LSDP frakcijos narė Dovilė Šakalienė dar 2017 m. pabaigoje užregistravo Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymo pataisų projektą, kurios Seimui priėmus padėtų apsaugoti nuo diskriminacijos LGBT asmenis ir jų teisę į minties ir žodžio laisvę.

Daugiau LSDP.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Vizijus

2018-06-14 00:47:25

Tam tikri asmenys iš LSDP, o ne visa partija. Visa politinė sistema Lietuvoje yra supuvusi, įstatymus priiminėja homofobai ir suinteresuoti asmenys, tik pavieniai asmenys šneka garsiai. Kokia politinė situacija yra šiuo metu Lietuvoje šiandiena, tai yra pasibaisėtina. Nemanau, kad LSDP yra šventa karvė. Galvojau, kad šventa karvė yra liberalai, bet nuvylė, skaudžiai nuvylė, bet dar guodžia, kad ne visa partija tokia, o tik pavieniai...

UTF16

2018-06-14 01:21:40

įstatymus priiminėja homofobai

Pagal apklausas ~80 % Lietuvos žmonių gėjus ir lesbietes laiko iškrypėliais arba ligoniais. Kad įstatymus priiminėtų ne homofobai, tai praktiškai neįmanoma, nes paprasčiausiai nebūtų tiek žmonių tokiam darbui.

O iš tų ne homofobų, kuriem rūpėtų gėjų problemos, yra vienetai. Net ir tarp jų dažnas požiūris yra maždaug toks: „Jūsų problemos mums ne prioritetas, šiuo metu yra svarbesnių dalykų“.

Politinė sistema čia niekuo dėta, ji veikia puikiai ta prasme, kad šiuo klausimu gerai atspindi visuomenės nuomonę. Čia tiksliau būtų sakyti, kad Lietuvos visuomenė yra supuvus. Visa tai, kas supuvę politinėj sistemoj, pasireiškia praktiškai bet kurioj kitoj srity.