Šiuo metu yra prisijungę 61 svečias ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Orlando šaudynės
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Dalis progresyvių žmonių po balsavimo dėl partnerystės paliko Lietuvos socialdemokratų partiją. Ar ši partija padarys išvadas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 40, komentarų: 0

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Twink party 06/12 20:00 - 06/13 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 06/18 20:00 - 06/19 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 06/19 20:00 - 06/20 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, trečiadienį, 2021.06.09 19:30. Perskaityta 103 kartus

Alfa.lt pranešė, kad Vilniaus miesto savivaldybė neatsisako minties sugrazinti vaivorykštės spalvas juodai perdažydai Pylimo g. esančiai pėsčiųjų perėjai. Savivaldybės atstovas tikina, kad Vilniuje nėra vietos netolerancijai, todėl perėja vėl bus spalvota, o sąskaita už perdažymą bus pateikta ją uždažiusiems asmenims. Pasak policijos Komunikacijos skyriaus vedėjo Ramūno Matonio, greitu metu teisenos nebus išnagrinėtos, esą į situaciją norima pažvelgti „plačiau“.

PerėjaPerėja

„Perėja 2018 metais buvo nudažyta vaivorykštės spalvomis, minint tarptautinę dieną prieš homofobiją. Perėjos išdažymas buvo festivalio „Vaivorykštės dienos“ dalis, dėl perėjos išdažymo savo lėšomis kreipėsi LGL ir leidimas buvo duotas, jei tik išdažymas neuždengs horizontaliojo ženklinimo. Perėjos apipavidalinimas horizontaliojo ženklinimo neuždengė, o šį pavasarį nuspręsta išdažymą atnaujinti“, – Alfa.lt sakė savivaldybės ryšių su žiniasklaida specialistas Paulius Vaitekėnas.

Praėjusią savaitę Policijos departamentas pranešė pradėjęs administracines teisenas tiek dėl perėjos nuspalvinimo LGBT bendruomenės spalvomis, tiek dėl perėjos uždažymo juodai. „Mūsų žiniomis, policija dabar atlieka tyrimą, aiškinasi įvykio aplinkybes. Pėsčiųjų perėja atgaus prieš tai turėjusias spalvas, o sąskaita už perdažymą bus pateikta ją uždažiusiems asmenims. Vilniuje nėra vietos netolerancijai, miestas myli visus“, – sakė P. Vaitekėnas.

„Dar neišnagrinėta. Čia ilgiau šiek tiek užtruks, nes norisi kuo plačiau šią situaciją apžvelgti. Abi teisenos vis dar nagrinėjamos“, – Alfa.lt sakė R. Matonis.

Daugiau Alfa.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis