Šiuo metu yra prisijungę 204 svečiai ir 11 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 1389, komentarų: 6

Reklama
Renginiai

Spring Clubbing Vibes @ SOHO 03/22 22:00 - 03/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Midnight Passion Inside @ SOHO 03/23 22:00 - 03/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Play It Again And Again @ SOHO 03/29 22:00 - 03/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Atsiuntė Oxious, penktadienį, 2018.04.13 08:55. Perskaityta 1203 kartus

Telma – drovi mergina, atvykusi studijuoti į Oslą. Nepažįstamame mieste ji netikėtai randa pirmąją meilę, kurią ne taip įsivaizdavo – Telma įsimyli merginą. Naujiems santykiams trukdo ne tik konservatyvios šeimos pažiūros, bet ir nepaaiškinami pačios Telmos sugebėjimai. Antgamtinis trileris „Telma“ – ko gero, drąsiausias ir labiausiai stebinantis pripažinto režisieriaus kūrinys.

TelmaTelma

Filmo režisieriaus Joachimo Triero vardas šiuo metu minimas viso pasaulio kino žiniasklaidoje – jis tapo šių metų Kanų kino festivalio „Kritikų savaitės“ žiuri pirmininku. Garsiausi jo filmai „Repriza“ (2006) ir „Scanoramoje“ rodyti „Oslas, rugpjūčio 31-oji“ (2011) bei „Garsiau už bombas“ (2015) buvo tokie sėkmingi, kad filmų gurmanai iki šiol smalsiai laukia kiekvienos naujos J. Triero juostos. Festivalio lankytojai palankiai sutiko ir „Telmą“ – praėjusios „Scanoramos“ metu filmas surinko ne vieną pilną salę.Jausmingas, jaunatviškas, mistiškas, šokiruojantis filmas „Telma“ sulaukė įvairių atsiliepimų, kuriuos neretai lydėjo nuostaba dėl filmo epicentre atsidūrusios dviejų merginų meilės istorijos. „Tai istorija apie žmogaus būsenas ir jų pokytį, apie jauno žmogaus brandą, kai jis pamažu tampa savimi. Filmas turi antgamtinių elementų, tačiau nieko pernelyg šokiruojančio – tiek siaubo elementai, tiek siužete dominuojanti meilės istorija padeda sukurti nepamirštamą, magišką patirtį žiūrovui,“ – sako filmo režisierius Joachimas Trieras.

Daugiau: Delfi.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

jvd

2018-04-13 09:13:49

Viešpatie, pasaulį vis sukrečia dviejų merginų meilė.

Man tai šiaip įdomiau siužetas, o ne merginų ar vaikinų meilės. Ir klausimas toks: atmetus tą lesbietišką elementą, ką šis filmas gali pasiūlyti daugiau nei jau, pavyzdžiui, parodė „Kerė“?

Darling

2018-04-13 22:29:17

Netyčiomis mačiau tą filmą (pasiūlė pažiūrėt, nepaskaičiau, pažiūrėjau) tai tikrai nerekomenduoju, nebent absoliučiai neturit ką veikti ir turit cinkelį prastai kinematografijai, apskritai prastiems filmams :)

aya48

2018-04-14 00:43:57

Man pačiai labai įdomūs pasirodė šie aspektai - psichiatrijos kaip galios naudojimo vaidmuo; religinis fanatizmas; "rytų išminties" prisėmusios moteriškės ir jų moterinantys sambūriai. Ir kiekvienai iš šitų temų dėčiau lygiavertišką svorį homoseksualių merginų meilės istorijai (bet pjaras yra pjaras, psichiatrija ten kažkokia ar religiniu fanatizmu mažai sudominsi? - ir čia, regis prašauta, nes naudojant šią baisią LESBIEČIŲ etiketę straipsnyje surinkta net 0 komentarų)

Labai įdomu skaityti komentarus apie šį filmą, nes kiekvienas jį supranta labai skirtingai. Ta prasme, LABAI skirtingai. :)