Šiuo metu yra prisijungę 66 svečiai ir 6 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Anonimas, pirmadienį, 2021.03.29 09:00. Perskaityta 274 kartus

Jų meilės pradžia buvo būtent tokia. Kaip žaibas plykstelėję jausmai sudrebino ne tik jųdviejų, bet ir artimiausių draugų pasaulį – keletą mėnesių visus vedžioję už nosių fotografas Lukas Gricius ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas vieną dieną suprato, kad tai, ką kurį laiko linksmindamiesi vaidino, staiga tapo realybe: jie – pora!, rašo lofficiel.lt.

Naglis BierancasNaglis Bierancas

O kada apie savo jausmus prisipažinote vienas kitam?

Naglis: kai dviese, be kompanijos, pirmąsyk išvažiavome į sodybą. Tiesą sakant, važiuodamas negalvojau, kad viskas taip pasisuks, – vis dar buvome draugai ir nieko daugiau. Sodyba – maža, dviem žmonėms. Pasiūliau Lukui, bet jis nebuvo tikras, ar tądien galės, todėl kartu važiuoti pakviečiau Tomą (aktorę Tomą Vaškevičiūtę – aut. past.). Taip nutiko, kad Lukas galiausiai persigalvojo, tad Tomos atsiprašiau ir išvažiavau su Luku.

Daug kam atrodo, kad būtent aš čiupau Luką ir pirmas prisipažinau meilę, o iš tikrųjų iniciatyvos ėmėsi Lukas. Tai jis toje sodyboje, sėdėdamas sūkurinėje vonioje, pasakė, kad myli mane ir kad nesupranta, kodėl mes nedraugaujame, o tada iškart pasiūlė kartu apsigyventi. Aš irgi atvirai prisipažinau, kad apie tai galvoju, tačiau jau kitą dieną mane apniko abejonės.

Lukas: na, man viskas atrodė logiška: mano namai mums dviem per maži, Naglio – irgi, tad reikia ieškoti naujų namų.

Naglis: jis ėmė ir viską sustygavo. Prisipažinę jautėmės laimingi, o kitą dieną sudvejojau. Lukas – optimistas, o aš – realistas, man reikia laiko, nes visas šis akibrokštas, netikėtumas – net neaišku, kaip jį pavadinti, – visiškai sujaukė mano planus. Kaip tik šiemet norėjau nusipirkti nuosavus namus. Kadangi pastaruosius trejus metus gyvenau vienas, ketinau tvarkytis savo gyvenimėlį taip, kaip noriu: su didžiausiu malonumu mėgavausi savo paties kompanija. O čia pasipainiojo Lukas su savo planais... Jam nuo pat pradžių atrodė, kad reikia kuo greičiau patikrinti, kaip mums seksis būti kartu, o man atrodė, kad galbūt neverta rizikuoti mūsų draugyste. Kas bus, jei namus išsinuomosime metams, o jau po mėnesio negalėsime vienas į kitą žiūrėti? Žodžiu, klausimų buvo šimtai, atsakymų – nė vieno.

Lukas: kitą dieną po šio vakaro išvažiavau pabūti su vienais draugais, Naglis – su kitais.

Naglis: man būtinai reikėjo patvirtinimo, kad elgiamės teisingai. Draugai sakė: „Būsi durnius, jei nebandysi.“ Kai su savo dvejonėmis paskambinau Tomai, ji tiesiai šviesiai pasakė: „Žinai, gal tu geriau savo knygą paskaityk?“ O juk ji ir yra apie tai, kad neverta bijoti gyvenime daryti tai, ką nori...

Kas pirmieji sužinojo apie jūsų santykius?

Lukas: mano brolis Rokas su drauge. Paskambinau ir pasakiau: „Mes ketiname kartu gyventi.“ Roko su Andželika reakcija buvo vienoda: „Kaip taip?“ Tada – dar vienas, kur kas intymesnis klausimas (kvatoja).

Visą interviu skaitykite Lofficiel.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis