Šiuo metu yra prisijungę 69 svečiai ir 9 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, trečiadienį, 2021.04.07 12:30. Perskaityta 273 kartus

Kosmetikos parduotuvės konsultantas, makiažo meistras Karlas Servetka, scenoje geriau žinomas kaip Vanda Saiko, tapo nugalėtoju ir dabar oficialiai gali vadintis tarptautine „drag“ karaliene! Vasario mėnesį vykęs tarptautinis „drag“ karalienių konkursas visų gerbėjų akis nukreipė į Lietuvą, rašo 15min.

Drag queen // Autr. Rochelle BrownDrag queen // Autr. Rochelle Brown

Pati Vanda sako, kad čia dalyvavo tikrai ne dėl prizų ar pripažinimo. Jai buvo svarbiausia papasakoti neseniai nutikusią, itin skaudžią situaciją, kai ši bandė prieš save pakelti ranką. Šiandien ant kojų po truputį besistojanti „drag“ karalienė pripažįsta besijaučianti daug stipresnė, kai savo išgyventu skausmu galėjo pasidalinti, ir dar sulaukė tokio palaikymo.

– Kodėl jums buvo svarbu dalyvauti?

– Man svarbiausia buvo ne laimėjimas, o žmonių reakcijos ir istorijos priėmimas. Dalyvavau, nes nebegalėjau to skausmo ir traumos laikyti vienas savyje. Aš esu toks žmogus, kuris savo patirtis ir skausmus perkelia į kūrybą – ar tai būtų paveikslas, ar pasirodymas „Balaganzos“ scenoje.

Su šiuo video norėjau parodyti psichinės sveikatos svarbą, savižudybę – kaip vieną didžiausių šio amžiaus problemų, ir žmogų, kuris iš pirmo žvilgsnio gyvena kasdienį gyvenimą, bet galvoje šoka depresijos demonas ir šnabžda: „Tu niekam tikęs, tu nieko nesugebi, tu esi našta.“

Klipe yra vaizduojami trys veikėjai: monstras aštriais dantimis – tai mano depresija ir tos tamsios mintys, kurios privedė prie savižudybės; rožinė Barbė – tai hiperbolizuota Vandos versija, kuri visada yra dėmesio centre, besišluojanti šlovę, laimėjimus ir aplodismentus. Bet tai tik „tobulo“ pasaulio vizija per rožinius akinius, nes keliuose kadruose ji verkia ir nėra tuo patenkinta – tai kaip įrodymas, kad apdovanojimai laimės ir meilės neatneš. Na, ir trečioji veikėja – tai kasdienė, šiek tiek sudaiktinta Vanda, kuri tvarkosi namie, šypsosi, bet dienos pabaigoje matome, kad ji viena skęsta depresijos liūne, bandydama jį gesinti alkoholiu.

Žiūrėkite Vandos Saiko konkursinį video: Lady Gaga – 911 music video cover by Vanda SaikoJei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam kreipkitės - www.tuesi.lt

Daugiau 15min.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis