Šiuo metu yra prisijungę 68 svečiai ir 10 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, pirmadienį, 2020.12.28 10:16. Perskaityta 700 kartų

Nors sulaukė pasaulinio pripažinimo, atlikėjo gyvenime netrūko ir tamsos akimirkų. Jo šlovės spindulius temdė narkotikai, depresija ir sudėtingos seksualinės tapatybės paieškos.

George MichaelGeorge Michael

G. Michaelas, kurio tikrasis vardas Giorgios Kyriacos Panayiotou, 1963 m. gimė Jungtinėje Karalystėje, tačiau, kaip išduoda atlikėjo pavardė, abu jo tėvai buvo graikai. Muzikinę kelionę būsimasis atlikėjas pradėjo metro stotyse, kur dainuodavo grupės „Queen“ dainas.

Vėliau jis pradėjo dirbti didžėjumi. Tiesa, dar lankydamas mokyklą G. Michaelas susipažino su Andrew Ridgeley, su kuriuo vėliau įkūrė milžiniško pasisekimo sulaukusią grupę „Wham!“.

Grupė ėmė kepti muzikos albumus, važinėti po pasaulinius turus. 1985 m. po ilgų, net pusantrų metų trukusių derybų, „Wham!“ duetui buvo leista apsilankyti Kinijoje – griežtoje santvarkoje tąsyk pasirodė pirmoji vakarietiškos muzikos grupė.

„Niekas nebuvo matęs nieko panašaus. Visas jaunimas buvo abstulbęs, visi trypčiojo kojomis. Žinoma, policija nebuvo patenkinta ir baiminosi, kad nekiltų riaušės“, – grupės pasirodymą apibūdino jį stebėjęs Kinijos televizijos laidų vedėjas Kan Lijun.

Nors grupė sulaukė didelio pasisekimo, 1987 m. G. Michaelas pasuko solo karjeros keliu, kuris buvo ne mažiau sėkmingas. Tiesa, kartu su šlove atlikėjo pečius užgriuvo ir asmeninės problemos. Žiniasklaidos antraštėse ėmė mirgėti naujienos ne apie G. Michaelo koncertus, o skandalus su teisėsauga.

G. Michaelas ne kartą įkliuvo policininkams su narkotikais, du sykius buvo teistas už vairavimą apsvaigus. Atlikėjui teko ne sykį atsakyti ir už neleistinus seksualinius santykius viešoje vietoje.

1998 m. G. Michaelas viešai prisipažino, kad yra gėjus. 1999 m. žurnalo „The Advocate“ vyr. redaktorei Judy Wieder jis sakė, kad nuo pradžių fantazuodavo apie moteris, todėl manė, kad yra kelyje į heteroseksualumą. Tiesa, paauglystėje mintis apie moteris pakeitė svajonės apie vyrus.

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis