Šiuo metu yra prisijungę 146 svečiai ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė

Apklausa

Kaip dažnai masturbuojatės?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 416, komentarų: 5

Reklama
Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Endless Kisstory Friday @ SOHO 06/22 22:00 - 06/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 06/22 22:00 - 06/23 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

My Own Burning Desire @ SOHO 06/23 22:00 - 06/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Drag Queen LIVE - Kitty Tray & Kitten T (UK) @ SOHO CLUB 06/29 22:00 - 06/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Atsiuntė Oxious, ketvirtadienį, 2017.08.10 11:20. Perskaityta 1483 kartus

Tarp tūkstančius kasmet Vokietiją pasiekiančių prieglobsčio prašytojų netrūksta lesbiečių, gėjų, transseksualų ir biseksualų (LGBT). Nors gimtosiose šalyse juos už netradicinę orientaciją persekioja, kankina ir net gali įkalinti, Vokietijos migracijos tarnyba teigia, kad jiems grįžti namo – saugu, rašo „Politico“.

Bundestagas, VokietijaBundestagas, Vokietija

Prieš palikdama gimtąjį Libaną, Eliana galėjo dirbti tik palydove. Translytei moteriai nuolat grėsė būti suimtai ir įkalintai kankinimais pagarsėjusiame Beiruto Hbeish kalėjime. 2015-aisiais Eliana paprašė prieglobsčio Vokietijoje.

Čia ji dirbo grožio salone, lankė vokiečių kalbos kursus ir galėjo dėvėti tai, ką norėjo. Pagaliau ji jautėsi priimta. Tačiau šiemet libanietė iš Federalinio migracijos ir pabėgėlių biuro (BaMF) sulaukė laiško, nurodančio, kad ji turės palikti Vokietiją.

Prašymo suteikti prieglobstį atmetimą tarnybą grindė tuo, kad Eliana iš Turkijos į Graikiją atvyko kaip vyras, todėl negali būti laikoma translyte. Nebuvo atsižvelgta į tai, kad bandydamos pabėgti į Europą, moterys nuolat patiria seksualinį smurtą.

Elianą, ant kurios kūno vis dar matyti šeimos narių ir pažįstamų smurto pėdsakai, toks sprendimas šokiravo. „Tai mane žemina. Viskas, ką planavau ir dėl ko dirbau, žlugo“, – pasakojo moteris.

Daugiau 15min.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

katinas

2017-08-10 17:55:31

Susidaro įspūdis, kad Europa apskritai padeda ir akcentuoja tik tuos pabėgėlius kurie yra musulmonai. Kitus stengiasi ignoruoti. Tarkim dar vienas pavyzdys - ukrainiečiai. Dauguma aktyvistų ir politikų teigia, kad Ukrainoje viskas gerai ir jokio pavojaus nėra. O štai lenkai geranoriškai sutiko padėti Ukrainai ( nuolat siunčiama humanitarinė pagalba, priimami visi prašantys pagalbos, planuojama priimti apie 1000000 pabėgėlių ), bet atsisakė priimti musulmonus ( juk viso pasaulio žmonių į savo šalį nesukiši ir visiems nepadėsi... ). Už tai lenkams buvo priklijuota fašistų etiketė, prikabintos sankcijos, aktyvistai reikalauja išmesti juos iš ES.
Žodžiu padėti žmogui neužtenka, jis dar turi atitikti visus ES iškeltus standartus, kitaip nesiskaito ir gali tokį žmogų siųsti namo. Jei tikėjimas, ar odos spalva ne ta - vadinasi Brokuotas...

Oxious

2017-08-10 21:14:42

Tai, kad atvirkščiai - berods lenkai pasakė, kad priims TIK krikščionis pabėgėlius. Kiti - brokuoti.

Dan321

2017-08-11 00:57:50

Nu žinomi, gi reikia vietos Islamo išpažinėjams, religijos, kuri turi savo teisinę sistemą pagal kurią homoseksualams skirta mirtis.
Stockholme, Londone, Berlyne ir kitų didžiųjų Europos miestų islamizuotuose kvartaluose homoseksualams vis nesaugiau ir nesaugiau. Negana to, kad užgaudinėjimai ir įžeidinėjimai, bet ir smurtas, kartais net sieros rūgšties atakos (ypač Londone).
Kaip sakoma: if you let in the third world, third world you''ll get. Ne musulmonai tampa labiau europietiški, bet ištisi miestų rajonai tampa islamiški, neatpažystami.

UTF16

2017-08-11 13:19:50

Tokia logika vėliau ar anksčiau nuslysta iki „reikia uždaryti sienas ir neįsileisti lietuvių, lenkų“ ir visų kitų homofobų. Na ir kas, kad tarp jų yra ir normalių žmonių (taip pat ir pačių gėjų), kurie tiesiog nori sąžiningai užsidirbti sau gyvenimą.

Dan321

2017-08-13 12:50:33

UTF16,
Lietuviai, lenkai yra europiečiai. Nors ir paribiai, bet vistiek Vakarų civilizacijos dalis (S.P.Huntington). Jie savo šalyse rugšties į veidus ar gėjų nuo stogų nemėto. Skirtingai nei Irakas, Sirija, Somalis, Pakistanas, Nigerija(islamiška dalis), Saudo Arabija, Jordanija, Afganistanas, Iranas, Libija ir t.t
Tad, kaip sakoma Jūsų pasakymas - not an argument.
Fiziškai Baltijos šalys, Lenkija vienos saugiausių gėjams šalių pasaulyje, apart casual homofobijos, jokio fizinio pavojaus. Skirtingai nuo daugumos Vakarų Europos sostinių, kuriose islamas siekia nuo 10 iki 25 proc. populiacijos ir islamizacijos procesai tik spartėja.

UTF16

2017-08-13 17:25:21

Ar tikrai vien dėl to, kad žmogus yra europietis, jis nusipelnė kažkokių privilegijų? Kodėl turėtų būti vertinama jo kilmė, o ne įdėtas darbas, nuopelnai? Ar tikrai geriausia išeiti yra užtrenkti žmonėms duris vien dėl jų kilmės?

Kilmės pateikimas kaip argumento iš esmės reiškia, kad nereikia įsileisti kažkokių žmonių iš kitų regionų, nes jie gimė ne toje vietoje. Kuo toks pasakymas skiriasi nuo Brexit šalininkų, pagal kuriuos Londone nenusipelnė gyventi paribės Vakarų civilizacijos atstovai, tokie kaip lenkai ir lietuviai?

Kalbant apie problemas su islamo šalimis, tai visiškai sutinku, kad tai yra baisios skylės, jose žmonės būna prastai išauklėti, jie dažnai nemato jokių problemų tame, kad žmogus bus užmuštas dėl trivialių priežasčių. Aš manau, kad tų šalių gyventojams kaip tik turi būti sudarytos galimybės emigruoti ir pamatyti, kad galima gyventi ir kitaip. Tose visuomenėse informacijos sklaida yra griežtai kontroliuojama, jos yra labai atskirtos nuo pasaulio, ir vienas būdas skatinti jas keistis yra leisti žmonėms pamatyti kitokį gyvenimą. Kitokių žmonių matymas ir sugyvenimas su jais didina tarpusavio supratimą, mažina konfrontaciją

Apklausos rodo, kad į liberalesnes šalis imigravę musulmonai būna gerokai mažiau linkę į homofobiją. Pvz., tarp Prancūzijos musulmonų 35 % mano, kad homoseksualumas yra priimtinas reiškinys; JAV tokių buvo 52 %. Ar padidėjimas nuo beveik 0 iki 52 % nėra sveikintinas dalykas? Ar vis tik geriau, jei vis jie pikti, nuskurdę sėdės savo š*knaskylėse ir mėtys gėjus nuo stogų?

Reikia pabrėžti dar ir tai, kad 2009 m. tarp lietuvių homofobų buvo daugiau kaip 80 %. Tais metais tiek žmonių gėjus laikė iškrypėliais, ligoniais ir ištvirkėliais. Ir tai yra blogesnis rezultatas negu tarp liberaliose šalyse gyvenančių musulmonų.

Fiziškai Baltijos šalys, Lenkija vienos saugiausių gėjams šalių pasaulyje, apart casual homofobijos, jokio fizinio pavojaus.

Mes žinome, kad tos šalys nėra tokios jau saugios, jei viešuose gėjų renginiuose policija kartais sudaro didžiąją dalyvių dalį.

Jei tu niekam nesakysi, kad esi gėjus, tai atsitiktiniai banditėliai gatvėje tavęs negalės atskirti ir tu bet kur gyvensi maždaug taip pat saugiai kaip ir visi kiti.

Skirtingai nuo daugumos Vakarų Europos sostinių, kuriose islamas siekia nuo 10 iki 25 proc. populiacijos ir islamizacijos procesai tik spartėja.

Europos islamizacija yra iš esmės isterija. Tarp Europos gyventojų (įskaitant ir musulmoniškas šalis) musulmonai šiuo metu sudaro vos 6 %. 2030 m. jų skaičius galbūt padidės iki 8 %. Tai tiek. Musulmonai kokie buvo mažuma, tokie ir liks.

UTF16

2017-08-13 17:37:47

Fiziškai Baltijos šalys, Lenkija vienos saugiausių gėjams šalių pasaulyje, apart casual homofobijos, jokio fizinio pavojaus.

Mes žinome, kad tos šalys nėra tokios jau saugios, jei viešuose gėjų renginiuose policija kartais sudaro didžiąją dalyvių dalį.

Jei tu niekam nesakysi, kad esi gėjus, tai atsitiktiniai banditėliai gatvėje tavęs negalės atskirti ir tu bet kur gyvensi maždaug taip pat saugiai kaip ir visi kiti. Todėl Lietuvoje ir Lenkijoje ir nefiksuojamas didelis smurtinių nusikaltimų prieš gėjus skaičius – gėjai paprasčiausiai lindi spintose. Ar tokia situacija įrodo saugumą šalyje, labai abejoju.

Dan321

2017-08-16 18:32:31

Kiekviena tauta nusipelno turėti savo namus, teritoriją, kurioje galėtų vystytis ir klestėti prekiaujant ir bendradarbiaujant su kaimynais.

Jie turi savo šalis, taigi ten turėtų ir gyventi bei kurti, jie nėra mūsų kontinento ar mūsų kultūros dalis.
Jokie Brexit šalininkai nesakė, to apie lenkus ar lietuvius, jie prieš nekontroliuojamą imigraciją, kad ir kokia ji bebūtų, o ne prieš lietuvius ar lenkus.
O kodėl padidėjimas nuo 0 ? prašom duot šaltinį, kad pradinis musulmonų tolerancijos atskaitos taškas buvo nulis.
Beje, JAV nėra liberalesnė nei Prancūzija.
Homofobas pasijuokiantis iš gėjų yra viena, asmuo pasiruošęs tave užmušti, nes jam tai sako kažkokio pranašo pedofilo knyga yra visai kas kita.

Tai kokia problema, kad policija sudaro didžiąją dalį? šiaip tai ir per nacionalistų tarkim eitynes policijos ne ką mažiau. Kaip ir per dauguma viešų renginių... Tu tiki, kad jei policijos nebūtų kažkas tai tuos gėjus gyvus suplėšytų :DDD
Jo 6proc. nuo visų šalių. Tai reiškia vienoj šaly 15proc, kitoj kaip Lenkija, Lietuva ir t.t nulis proc. Šalyse kur 15 proc kaip tarkim Prancūzijoje, yra ištisi didmiesčiai kur islamas siekia 30-40proc. ir absoliučią daugumą tarp naujagimių ir vaikų (Marselis pvz)
Lindi spintose? gal tiesiog Lenkijoje ir Baltijos šalyse dauguma gėjų netrimituoja savo gėjiškumo ir privilegijų visiems. Pilna Lietuvoj viešų gėjų Zabarauskas, Kirilkinas, amžinatelsį Žilinskas ir nieks jų nejudina.
Casual homofobija nieko čia stebuklingo, žmonės visada pletkavos apie viską.

UTF16

2017-08-16 21:43:24

Kiekviena tauta nusipelno turėti savo namus, teritoriją, kurioje galėtų vystytis ir klestėti prekiaujant ir bendradarbiaujant su kaimynais.

Man asmeniškai žmogaus teisės yra viršesnės už kažkokias „tautų teises“. Nes tauta tėra susitarimo reikalas, o pati „tautos“ sąvoka neapima nieko konkretaus.

Jie turi savo šalis, taigi ten turėtų ir gyventi bei kurti, jie nėra mūsų kontinento ar mūsų kultūros dalis.

Vėlgi – „kontinentas“ ir „kultūra“ yra susitarimo reikalas. Net ir palaikant tavo „tautų teisių“ sąvoką, nėra jokio pagrindo teigti, kad musulmonas negalėtų tapti lietuvių kultūros dalimi. Apie kontinentą išvis net kalbėti neverta, nes musulmonai yra maža, bet neatskiriama Europos kultūrinio paveldo dalis.

Jokie Brexit šalininkai nesakė, to apie lenkus ar lietuvius

Ir dar kaip sakė: https://www.youtube.com/watch?v=SPy8lW85EWU

O kodėl padidėjimas nuo 0 ? prašom duot šaltinį, kad pradinis musulmonų tolerancijos atskaitos taškas buvo nulis.

Taigi specialiai duotas šaltinis pirmame atsakyme, ar sunku buvo pažiūrėti tas lenteles? Jordanija – 3 %, Tunisas – 2 %, Egiptas – 3 %, Pakistanas – 2 % ir t. t. Skaičiai (išskyrus kai kurias progresyvias šalis, tokias kaip Libanas ir Turkija), kaip matome, artimi nuliui.

Kaip ir per dauguma viešų renginių...

300 dalyvių, 800 policininkų – ne problema? Nežinau, per Kaziuko mugę kas 50 m po pareigūną nestovėjo, kiek pamenu...

Tu tiki, kad jei policijos nebūtų kažkas tai tuos gėjus gyvus suplėšytų :DDD

Sakai, mažai tikėtina, ar ne? http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/homoseksualu-eitynes-baigesi-pgrazulio-ir-kuokos-isvesdinimu.d?id=32013329

Šalyse kur 15 proc kaip tarkim Prancūzijoje, yra ištisi didmiesčiai kur islamas siekia 30-40proc. ir absoliučią daugumą tarp naujagimių ir vaikų (Marselis pvz)

Tuos skaičius tu paprasčiausiai išsigalvojai: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cities_in_the_European_Union_by_Muslim_population O į tokį išsigalvojimą kaip „absoliučią daugumą naujagimių Marselyje sudaro musulmonai“ aš išvis net neketinu gilintis.