Šiuo metu yra prisijungę 60 svečių ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Ignas, trečiadienį, 2021.04.14 15:41. Perskaityta 273 kartus

„Kangoo Jumps“ antradienio popietę socialiniuose tinkluose išplatino pranešimą, kuriuo reaguojama į skandalą Lietuvoje sukėlusį vaizdo įrašą su Seimo nariu Petru Gražuliu, pagal homofobišką dainą šokančiu su „Kangoo Jumps“ batais. Kompanija atsiprašo visų, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai buvo paveikti šio įrašo.

DraudžiamaDraudžiama

„Šiuo pareiškimu, mes siekiame viešai pareikšti, kad „RDM SA“, pagrindinė „Kangoo Jumps®“ prekės ženklo įmonė, netoleruoja neapykantos kalbos prieš bet kurią mažumos bendruomenę", - pareiškimo pradžioje teigia įmonė.

Toliau rašoma: „Iš visos širdies mes siunčiame atsiprašymą visiems, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai buvo paveikti šio video įrašo. Asmeniškai atsiprašome LGBTQ+ bendruomenės. Mums sunku žodžiais išreikšti nusivylimą, kurį pajutome, kad kažkas mūsų tinkle turi tokių liguistų tikslų skleidžiant tokį turinį“.

Kompanija taip pat nurodo, kad tikisi, jog šio video kūrėjai bus įvertinti teisėsaugos. Tiesa, tai mažai tikėtina. Juo labiau, kad policija kol kas vertina įvykį visiškai kitu pagrindu. Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė nagrinėjantis įvykį dėl to, ar nebuvo pažeisti karantino reikalavimai.

Visiškai kitokie įmonės atstovybės „KangooClub“ pozicija. Pasirodo, video jie pašalino tik dėl motininės įmonės spaudimo.

„KangooClub“ atstovas Tadas Romeika "Kauno dienai" teigė, kad dėl turinio sulaukė spaudimo iš atstovybės. „Jį ištrynė vakar vakare. Mes esame atstovai Lietuvoje. Daug žmonių į atstovybę užsienyje parašė, kad tas vaizdo įrašas yra blogas. Mus pradėjo labai spausti, kad esame blogi, negeri“, – apie motyvus, kodėl nuspręsta pašalinti vaizdo įrašą, kalbėjo pašnekovas.

Dar daugiau, šios įmonės atstovai viešumoje pradėjo teisintis, kad iš daina yra tik daina ir gal viskas būtų buvę gerai, jei įraše būtų uždėtas "pypsiukas".

„Ta daina paimta dėl šokinėjimo, suprantat, batai, šokliukai ir šokinėjimas. Mes tik norėjome akcentuoti, kad šokinėja šokliukai. Mūsų batai Lietuvoje yra vadinami šokliukais. O iš dainos juk neišmesi žodžių. Čia nieko ypač kandaus nebuvo. Čia kandumu net nekvepia, niekas nenori čia kandumo įkišti, įkąsti ar įžeisti. Tikrai esame supratingi. Aišku, ta reakcija yra kitokia. Gal reikėjo kitaip visą tą reikalą pateikti, gal kažkokį pypsiuką uždėti, gal tada būtų kitaip buvę, gal nebūtų taip sureikšminę“, – LRT.lt sakė jis.A formal statement from Mika Naville, Owner & CEO of RDM SA - parent company of the brand Kangoo Jumps

Posted by Kangoo Jumps on 2021 m. balandžio 13 d., antradienis

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis