Šiuo metu yra prisijungę 60 svečių ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 29, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Anonimas, pirmadienį, 2021.07.19 15:37. Perskaityta 242 kartus

"Migrantai – hibridinis Lukašenkos karas prieš Lietuvą, o kas yra maršistai ir jų akcija Lietuvos pasienyje? Antanas Norvydas, vienas šios akcijos iniciatorių iš Druskininkų, taip pat Šeimų sąjūdžio asociacijos tarybos narys, žurnalistams paaiškino, kad jie čia susirinko išreikšti palaikymą Druskininkų merui ir pasipiktinti Užsienio reikalų ministerijos ir ministro Gabrieliaus Landsbergio vykdoma politika Baltarusijos atžvilgiu, kuri ir prišaukė migrantų antplūdį", - rašo I. Makaraitytė LRT paskelbtoje nuomonėje.

Nežinomybė // Autr. Emily MorterNežinomybė // Autr. Emily Morter

A. Norvydas prieš šią akciją keletą birželio dienų blaškėsi po Vilnių su antiLGBT retorika. Kartu su juo ir kitais aktyvistais prie Seimo fotografavosi ir Marius Gabrilavičius, vienas iš maršistų judėjimo iniciatorių, pradėjęs kurstyti maršo ugnį dar 2018 m. Jis – daugelio kitų akcijų ir piketų prieš vakcinas, prieš karantino ribojimus ir LGBT bendruomenės teises, rengėjas.

Šio veikėjo, dažnai linkusio likti šešėlyje, pasisakymus tikrai verta analizuoti ir bet kuriam, kuris turi bent šiokį tokį supratimą apie hibridinį karą. M.Gabrilavičiui priklauso ir nevienareikšmiškai vertinamas portalas minfo.lt.

Taigi, portale minfo.lt apie migrantų krizę rašoma: „Tai yra kaina, kurią mes su jumis mokame už nesugebėjimą sugyventi su kaimynais (…)”. „Mes turime savo paskirtą Baltarusijos „prezidentę“, už kurios ištaigingą gyvenimą Vilniuje ir užsienio vojažus taip pat mokame mes su jumis. Netikite? Paklausykite Protasievičiaus, nukabinto tiesiai iš dangaus po prabangių atostogų Graikijoje.”

Lygiai tokiu pat „sorošiniu leftistu“ jis vadina ir Aleksejų Navalną, kurio nesugebėjęs nunuodyti Putinas dabar jį pūdo viename iš savo kalėjimų.

Po 2020 m. rugpjūčio rinkimų M. Gabrilavičius iškilmingai sveikino su pergale A. Lukašenką: „Ir man visiškai nesvarbu, kokiu būdu jis laimėjo rinkimus, kadangi gerb. A. Lukašenka yra antileftistas – kovotojas prieš G. Soroso stumiamą neoliberalizmą.” Ir šiuo savo sveikinimu pasidalijo su „Vladimir Putin Fan Club“ facebooko grupe.

Dar vienas akcijos pasienyje, tai pat ir visų kitų maršo renginių organizatorius Arvydas Daunys vis dar turi bendrą įmonę su Laurynu Ragelskiu, Valstybės saugumo departamento ataskaitose figūruojančiu kaip Rusijos specialiųjų tarnybų sukurtų produktų platintojas. L. Ragelskis per maršistų renginius kuria medžiagą Lukašenkos režimo žiniasklaidai – tai, ką jis filmuoja rusų kalba interneto kanaluose – įvykius ir kalbinamus jų dalyvius, pertransliuoja valstybiniai Baltarusijos kanalai.

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis