Šiuo metu yra prisijungę 65 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, šeštadienį, 2021.04.17 19:45. Perskaityta 232 kartus

„Manau, kad tai bus pakankamai nebloga pamoka“, – apie homofobiškos žinutės skandalą bendraudamas su LRT.lt kalbėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

FutbolasFutbolas

Toli gražu ne pačią gražiausią reputaciją visuomenėje pelniusi organizacija kovo 22 dieną turėjo nuryti dar vieną karčią piliulę. LFF Vykdomojo komiteto narys ir Panevėžio apskrities futbolo federacijos (PAFF) prezidentas Darius Butkus socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo diskriminacinio pobūdžio žinute. Dėl įrašo gailisi, sprendimas paaiškės savaitės pabaigoje

LFF Etikos kodekse nurodyta, kad draudžiama įžeisti kitos valstybės, asmens ar asmenų grupės garbę ir orumą niekinančiais, diskriminuojančiais ar žeminančiais žodžiais ir veiksmais dėl rasės, odos spalvos, etninės, tautinės ar socialinės kilmės, lyties, negalios, kalbos, religijos, politinių ar kitokių įsitikinimų, ekonominės padėties, prigimtinio ar kitokio statuso, seksualinės orientacijos ar bet kokiu kitu pagrindu.

D. Butkus yra ne tik PAFF prezidentas, bet ir „Panevėžio“ futbolo akademijos direktorius, taip pat akademijoje treniruoja berniukus, gimusius 2001 metais. Akademijos dalininkai – Panevėžio miesto savivaldybė bei to paties pavadinimo futbolo klubas – neigiamai reagavo į kolegos įrašą socialinėje erdvėje.

LFF supertaurę iškovojusio „Panevėžio“ klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas bendraudamas su LRT.lt pripažino, kad komandoje neketinama toleruoti jokios diskriminacijos.

„Norime, kad klube būtų tik futbolas. Tikrai nenorime toleruoti nei rasizmo, nei homofobijos. Apie tai kalbame ir per klubo susirinkimus. Pats kalbėjausi su D. Butkumi, jis atsiprašė. Buvo atvažiavęs pas mane ir ilgai kalbėjomės ta tema. Supranta, kad kvailai pasielgė, pripažino pats turintis draugų iš LGBT bendruomenės. Aš toks esu, kad tikiu žmonėmis, be tikėjimo negalima gyventi. Stengiuosi pats kitų nenuvilti, tad tikiuosi, kad ir D. Butkus eis teisingu keliu, supras, jog buvo padaryta klaida. Man pikčiausia, kad jis yra akademijos direktorius ir dirba su vaikais. Mes kartais nepažįstame aplinkinių ir nežinome, kas tarp jų gali slėptis, tačiau jie visi pirmiausia yra žmonės. Treniruodamas vaikus jis neturėtų tokių dalykų daryti, bet mane D. Butkus patikino, kad supranta padaręs didelę klaidą“, – apie susiklosčiusią situaciją pasakojo A lygos klubui vadovaujantis B. Vaitiekūnas.

Kuo daugiau kalbėsime, tuo Lietuva bus sąžiningesnė pati sau. Mes negalime teisti jokių žmonių, visi yra lygūs ir visi turi visas teises“, – pokalbį užbaigė B. Vaitiekūnas.

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis