Šiuo metu yra prisijungę 67 svečiai ir 9 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
LGBT paramos grupė

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, trečiadienį, 2021.04.07 19:45. Perskaityta 530 kartų

2000 m. rugpjūčio 28 d. Danny Stewart buvo pakeliui namo pas savo partnerį Pete Mercurio, kai metro pamatė paliktą kūdikį, rašo LGBTQnation. Ši akimirka pakeitė jų gyvenimus. Dabar poros įvaikintam sūnui jau 20 metų ir jis studijuoja matematiką ir informatiką koledže.

KūdikisKūdikis

„Aš nežinojau, kad pasaulyje egzistuoja tokia stipri meilė, kol mano sūnus neatėjo į mano gyvenimą“, - Pete Mercurio atskleisė BBC.

Prieš 20 metų Danny Stewart buvo žiniasklaidos dėmesio centre. Iš pradžių jis pagalvojo pamatęs lėlę, tačiau pažvelgęs atidžiau, išvydo megztiniu apvyniotą kūdikį.

„Jis neturėjo drabužių“, - sakė jis. - „Jo virkštelė vis dar buvo ne iki galo nukirpta, todėl galėjau pasakyti, kad jis yra naujagimis. Manau jis buvo dienos ar kelių dienų amžiaus“.

Niekas metro nepadėjo Danny ieškoti vaiko tėvų. Jis paskambino policijai, tačiau jie nesureagavo. Pagalbos Danny sulaukė tik iš savo partnerio.

„Kadangi Danny nemėgsta juokauti, jis nepasakytų nieko, jei tai nebūtų tiesa“, - sakė Pete Mercurio ir prisiminė, kad jis nuskubėjo į metro padėti nuvežti kūdikį į ligoninę. Čia atvyko ir policijos pareigūnai.

„Prisimenu, kaip atsisukau į Danny ir pasakiau, kai policijos automobilis nuvažiavo: „Žinai, tu visą gyvenimą būsi kažkaip susijęs su tuo kūdikiu“, - sakė Pete Mercurio.

Kūdikio istorija paskatino vietos žiniasklaidą bei socialinę tarnybą ieškojo jo tėvų. Tačiau jie nebuvo rasti.

Tuo metu miesto valdžia bandė trumpalaikį pagreitintą paliktų vaikų įvaikinimo procesą. Teismo posėdžio metu teisėja, vadovavusi kūdikio klausimų svarstymui, nusprendė paklausti Danny Stewarto, ar jis nenorėtų įsivaikinti.

„Pone Stewart, noriu pranešti jums, kas vyksta, tais atvejais, kai turime paliktą kūdikį, mes norime kuo skubiau jam suteikti globą“, - sakė teisėja. - „Ar norėtumėte įsivaikinti šį kūdikį?“.

„Taip, bet nemanau, kad tai taip lengva padaryti“, - atsakė jis.

„Na, gali būti paprasta“, - tarė teisėja.

Danny Stewart buvo pakylėtas, tačiau Pete Mercurio jautėsi kitaip, kai apie įsivaikinimą sužinojo pasibaigus teismo posėdžiui. Jis teigė, kad pora nebuvo pasirengusi turėti vaiko - jų butas buvo nedidelis ir jie turėjo kambario draugą. Jis piktinosi, kad priimant sprendimą su juo nebuvo konsultuojamasi. Jų santykiai vos neiširo, nes Danny Stewart norėjo tęsti įvaikinimo procesą.

Viskas pasikeitė, kai pora aplankė kūdikį globos namuose. Pete Mercurio sakė, kad jis laikė kūdikį ir pajautė „momentinę šilumos bangą“.

„Kūdikis taip stipriai suspaudė mano pirštą“, - sakė jis. - „Jis tiesiog spoksojo į mane, o aš tiesiog žiūrėjau į jį. Atrodė, kad jis rado mano piršte slėgio tašką, kuris tiesiog atvėrė širdį ir tą akimirką man parodė, kad galiu būti vienas iš jo tėvų“.

Jiems buvo pasiūlyta parsivežti kūdikį namo Kalėdoms. Pora ėmėsi lankyti kursus ir po metų įsivaikino Keviną.

Po dešimties metų, kai tos paties lyties santuokos buvo įteisintos Niujorke, vyrus susituokė ta pati teisėja, kuri padėjo jiems įsivaikinti Keviną.

„Mano gyvenimas tapo daug turtingesnis ir pilnesnis. Tai pakeitė mano pasaulėžiūrą, požiūrį“, - sakė Danny.

Daugiau LGBTQnation.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis