Šiuo metu yra prisijungę 72 svečiai ir 10 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Tarptautinė diena prieš homofobiją
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 78, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, penktadienį, 2021.04.16 15:45. Perskaityta 244 kartus

„Aš esu žmogus, bandantis įprasminti save šiame pasaulyje“, – taip save apibūdina socialiniuose tinkluose puikiai atpažįstama Agnė Kulitaitė. Nors iš pažiūros ji gali pasirodyti itin drąsi, laisva ir ekstravertė, Delfi TV laidos „Nepatogūs klausimai“ viešnia patikino, kad už šio jos įvaizdžio slypi ir kitokia tiesa.

Agnė KulitaitėAgnė Kulitaitė

Prieš kelerius metus seksą su moterimi išbandžiusi ir po to ne vienus santykius su tos pačios lyties partnere turėjusi Agnė šiuo metu yra laisva, bet save pozicionuoja kaip biseksualią, kurią traukia ir vyrai, ir moterys.

„Aš užaugau tais laikais, kai buvo rašoma, kaip patenkinti vyrą ir ką daryti, kad jam patiktum. Bet niekas nekalbėjo, kaip patenkinti moterį. Tai jaučiau pareigą ir atsakomybę pasakyti: ei, moterys, jūs irgi turite patirti orgazmą. Jūs turite klitorį. Darykite kažką su juo. Jei ne su vyro lytiniu organu, tai su savimi pačios“, – kalbėjo ji.

„Tiesą pasakius, kurį laiką ėmiau galvoti, kad tapau aseksuali. Aš beveik metus buvau be sekso ir masturbacijos. Pradėjau aiškintis, kodėl manęs visiškai tai netraukdavo. Pavyzdžiui, fantazuodavau apie Johnny Deppą šalia savęs ir jausdavau, kad nėra jokios drėgmės. Kai dar nebuvo karantino, aš susitikdavau su žmonėmis arba juos matydavau pažinčių programėlėje „Tinder“ ir absoliučiai nieko jiems nejaučiau. Net nuėjus į dušą nesinorėdavo paimti dušo galvutės ir stimuliuoti ten, kur reikia. Pradėjau galvoti, gal aš tapau aseksuali. Anksčiau aš buvau heteroseksuali, tuomet tapau biseksuali, pamaniau, gal dabar yra aseksualumo fazė. <...>. Bet po to aš ilgą laiką kalbėjau su savo psichoterapeute ir, pasirodo, viskas yra nuo vaistų. Kai kurie antidepresantai numuša seksualinį potraukį ir tu daryk, ką nori. Beje, šito, kad aš beveik metus maniau, jog esu aseksuali, niekam nesakiau“, – prisipažino ji.

Laidos viešnia neslėpė, kad konfliktai su moterimis jos ankstesniu gyvenimo tarpsniu nebuvo naujiena. Ji mano, kad kivirčų kildavo dėl psichologinių problemų ir menkaverčio požiūrio į save, kai net ir bendraujant su kitais žmonėmis viskas galiausiai atsiremdavo į neapykantą sau. „Nepasitikėjau savimi, jaučiausi nesanti pakankamai gera. Palaikiau santykius, kurie buvo toksiški, man ištisai būdavo priekaištaujama <...>. Į kiekvieną moterį žiūrėjau kaip į konkurentę, nes tiesiog nekenčiau savęs“, – prisiminė ji.

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis