Šiuo metu yra prisijungę 51 svečias ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 28, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, šeštadienį, 2021.07.24 22:12. Perskaityta 358 kartus

Nuo neatmenamų laikų bendrai seksualinei frustracijai įvardyti vyrai (bent anglakalbėse bendruomenėse) vartoja eufemizmą „pamėlynavusios sėklidės“ ar tiesmukiau – „pamėlynavę pautai“ (angl. – „blue balls“). Šita fraze jie siekia nusakyti tam tikrą įtampą ir itin nemalonų jausmą, atsirandantį dėl negalėjimo patenkinti seksualinio poreikio. Delfi rašo kodėl tai vyksta ir ar tai pavojinga.

Bananas // Ryan McGuireBananas // Ryan McGuire

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Visgi nemalonus, net šiek tiek skausmą primenantis pojūtis tenai apačioje, o ir kiek patamsėjęs sėklidžių atspalvis jokiu būdu nėra vien pretekstas ieškoti būdų „išsilieti“. Pamėlynavusios sėklidės (taip ir toliau čia bus vadinama ta būsena) kartais tikrai gali sudrumsti fizine vyro gerovę, rašoma leidinyje „Men‘s Health“.

„Pamėlynavusios sėklidės nėra nei pavojingas, nei kenksmingas reiškinys, – teigia seksologė, straipsnių ir knygos sekso temomis autorė Gigi Engle. – Mitas, kad pamėlynavusios sėklidės kelia didelį pavojų, be to, yra ypač skausmingos, siejamas su idėja, kad vyrai turi išlieti spermą, o šito mito tikslas – priversti moteris atsiduoti.“

Pirmiausia, reikia labai aiškiai pasakyti, kad, nepaisant pamėlynavusių sėklidžių, kaip fenomeno, įprastumo, su juo siejamas nemalonus, net kiek skausmingas pojūtis nekelia jokios ilgalaikės žalos grėsmės. Kada mylėdamasis vyras baisiai įsiaudrina, tačiau prieš pat orgazmą kas nors nutinka ir jis privalo liautis, gali apimti kelias minutes (kartais – valandas) trunkantis diskomfortas. Vis dėlto nemalonūs pojūčiai praeina.

„Juokas juoku, tačiau greičiausias kelias į „pasveikimą“ – patirti ejakuliaciją. Forumuose tenka skaityti ir apie tokias priemones kaip ledo kompresai, erekcijos vengimas, o tada kokia nors treniruotė“, – pasakoja urologas.

Jeigu pamėlynavusių sėklidžių efektas ilgokai nepraeina, tikėtina, kad tai, kas jus ištiko nėra pamėlynavusios sėklidės, o šis tas kiek rimtesnio, teigia J. Brahmbhattas. Su pamėlynavusiomis sėklidėmis siejamas pojūtis (dažnai prilyginamas nestipriam skausmui) paprastai neužsitęsia ir būtinai praeina po ejakuliacijos.

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis