Šiuo metu yra prisijungę 101 svečias ir 41 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar dalyvausite Vilniaus LGBT* festivalyje „Kreivės“ rugsėjo 14-18 d.?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 11, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Quiero Bailar Contigo @ SOHO 08/19 22:00 - 08/20 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Saturdays in Glamour @ Glamour Gay Sauna 08/19 22:00 - 08/20 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 08/20 20:00 - 08/21 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

One Night. Music Fiesta @ SOHO 08/25 22:00 - 08/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay and Bisex Sauna Afterparty @ Glamour Gay Sauna 08/25 22:00 - 08/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

SoHot Club Hits Edition @ SOHO 08/26 22:00 - 08/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Kreivės 2017 / Vilnius Queer Festival 09/14 18:00 - 09/18 22:00

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »Ką manote apie ,,+" žmones iš LGBT+?

2 puslapiai 1 | 2

Ką manote apie ,,+" žmones iš LGBT+?

VisatąValdoBalandžiai, 20 m.

Naujokas

Narys nuo: Rgp 07, 2017

Siuntimai: 13

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2017-08-12 19:52
Šiuo metu užsienyje jau yra pripažįstama, kad yra daugiau ,,ne straight" žmonių, nei vien LGBT, todėl jau naudojamas terminas LGBT+.

Kokia jūsų nuomonė apie tai?

Gal patys priklausote ,,+" daliai, o gal turite tokių draugų? Kokia jūsų nuomonė apie ,,+" asmenis/orientacijas?

Tarkime ką manote apie: Panseksualumą/ Demiseksualumą/ Aseksualumą/ Agender / Genderfluid ir t.t. žmones?

Prašymas: mintis ir nuomonę išreikšti pagarbiai, man tiesiog smalsu koks yra Lietuvos LGBT žmonių požiūris šia tema

KatėsManoDievas, 18 m.

Fanatikas

Narys nuo: Gegužė 18, 2016

Siuntimai: 368

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-08-12 20:35
Gėlyne as always, nuomonių yra tik temoje "Ar permiegotum su anksčiau parašiusiu?"

zygis753, 21 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Rgs 28, 2013

Siuntimai: 18

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2017-08-12 20:57
Kažkodėl nujaučiu, jog būsiu iš tos gausesnės masės, kuri per mažai apsišvietus apie tai. bet ir nesidomėjimas jais, ko jie skiriasi vienas nuo kito... tai jau iš dalies parodo ir mano nuomone apie juos :/ visiškai dzin bet pasistengsiu išsakyti savo nuomonę, iš kart po to kai pasidomėsiu apie "+"

Darling, 19 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Spa 13, 2014

Siuntimai: 608

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2017-08-12 21:09
Aš tai esu viena iš tų baisybių visiems gėjams ir gėjėms, kuri norėtų, jog LGBTQA statusas neegzistuotų apskritai. Mes esame lygūs, mes niekuo neišsiskiriame, normalu lygu subjektyvu ir normatyvai gali būti keičiami. Kodėl turime turėti „statusą” ar tai „pavadinimą” , jei siekiame lygybės?
Tai tą ir manau - visi mes vienodi ir lygūs.

Naujokas

Nusiųsta: 2017-08-12 21:14

2017-08-12 21:09, Darling parašė:
Aš tai esu viena iš tų baisybių visiems gėjams ir gėjėms, kuri norėtų, jog LGBTQA statusas neegzistuotų apskritai. Mes esame lygūs, mes niekuo neišsiskiriame, normalu lygu subjektyvu ir normatyvai gali būti keičiami. Kodėl turime turėti „statusą” ar tai „pavadinimą” , jei siekiame lygybės?
Tai tą ir manau - visi mes vienodi ir lygūs.

Įdomi pozicija

Tačiau daugiau norėčiau sužinoti ar apskritai manai kad šios tapatybės egzistuoja? Nes tarkim užsienio LGBT+ bendruomenėse dažnai ištrinami visi ,,ne straight" identitetai kurie eina po keturių raidžių: LGBT. Kokia tavo pozicija šiuo atžvilgiu?

Naujokas

Nusiųsta: 2017-08-12 21:14

2017-08-12 20:57, zygis753 parašė:
Kažkodėl nujaučiu, jog būsiu iš tos gausesnės masės, kuri per mažai apsišvietus apie tai. bet ir nesidomėjimas jais, ko jie skiriasi vienas nuo kito... tai jau iš dalies parodo ir mano nuomone apie juos :/ visiškai dzin bet pasistengsiu išsakyti savo nuomonę, iš kart po to kai pasidomėsiu apie "+"

Džiugu, kad pasidomėsi prieš nerdamas į diskusija. Labai lauksiu tavo indėlio

miria, 30 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 932

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2017-08-12 21:15
jai kalbėsime apie pati gelyna gelyne ira labai gan daug susireikšminusių žmonių ...
beto gan didelis atotrūkis tarp vyru ir moterų ir trans nelabai ir tos vienybes kaip turėtu

gal cia lietuviškas mentalitetas kaltas ....... beto tie karai tarp homo zmoniu ir bi tikrai nervina

Naujokas

Nusiųsta: 2017-08-12 21:20

2017-08-12 21:15, miria parašė:
jai kalbėsime apie pati gelyna gelyne ira labai gan daug susireikšminusių žmonių ...
beto gan didelis atotrūkis tarp vyru ir moterų ir trans nelabai ir tos vienybes kaip turėtu

gal cia lietuviškas mentalitetas kaltas .......

Na aš čia naujokė ir nelabai nusimanau apie visas bangas

Man tik nuoširdžiai įdomi žmonių pozicija šiuo atžvilgiu, nes Lietuvoje iš esmės nėra jokios gausesnės informacijos apie ,,+" asmenis ir man įdomu ar Lietuvos žmonės apskritai žino, kad LGBT yra didesnė bendruomenė nei vien L G B T Ir kokią žmonių nuomonė apie tai

KatėsManoDievas, 18 m.

Fanatikas

Narys nuo: Gegužė 18, 2016

Siuntimai: 368

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-08-12 21:29

2017-08-12 21:15, miria parašė:

gal cia lietuviškas mentalitetas kaltas ....... beto tie karai tarp homo zmoniu ir bi tikrai nervina

Miria, bet tu irgi gan stipriai prie dramų prisidedi. Plius, vėl ne į temą

iiTomasii, 77 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Bir 10, 2017

Siuntimai: 32

Nusiųsta: 2017-08-12 21:37
Man nerūpi ar žmogus straight ar ne, apie žmogų sprendžiu pagal jo išvaizdą, asmenines savybes, politines pažiūras ir čepsėjimą.

miria, 30 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 932

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2017-08-12 21:39

2017-08-12 21:29, KatėsManoDievas parašė:

Miria, bet tu irgi gan stipriai prie dramų prisidedi. Plius, vėl ne į temą
per tave pamiršau ka norėjau rasyti

Uosis, 54 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 3866

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2017-08-13 00:53
Aš nesu nei +, nei LBT, aš esu eilinis G, kuris iš solidarumo toleruoja būti priskirtas prie LGBT.

Man gana, kad pačioje G yra top G ir bottom G, dar yra G iki 25, G nuo 45, nuskustas G, plaukuotas G, asian G, outdoor G, tonet G, slim G, barzdotas G, XL G, muscle G, net uncut G.
G elitinis, etatinis G, klubinis G, kaimietis G, G atplaišėlė ir ponia G.

Darling, 19 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Spa 13, 2014

Siuntimai: 608

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2017-08-13 01:02

2017-08-12 21:14, VisatąValdoBalandžiai parašė:

Įdomi pozicija

Tačiau daugiau norėčiau sužinoti ar apskritai manai kad šios tapatybės egzistuoja? Nes tarkim užsienio LGBT+ bendruomenėse dažnai ištrinami visi ,,ne straight" identitetai kurie eina po keturių raidžių: LGBT. Kokia tavo pozicija šiuo atžvilgiu?

Spec. parašiau ne +, o LGBTQA. Taip, ši bendruomenė, pavadinimas, šis dalykas apskritai yra sukurtas visiems žmonėms, kurie nėra cis gendered straight people. Tuo metu reikėjo termino, kad visi kažkur pritaptų. Tai, kad jie ištrinami, mane erzina, bet mane erzina ir pats LGBT, nes tai, pasikartosiu, terminologijos trumpinimas, kurios neturėtų būti.
Žmonės yra homo, asex arba hetero, nesvarbu, jie keitėsi lytį, jie neidentifikuoja lyties, jie myli tą pačią lytį, skirtingą.
Man apskritai yra pikta girdėti tokius dalykus kaip „Aš PRIKLAUSAU LGBTQA"
Ugh, ne. Man čia tas pats, kas hetero rėkia „AŠ NE P*DERAS”.
Mums reikėjo identifikuotis prieš daug daug metų, dabar mums reikia nebeišsiskirti. O mes kuo toliau, tuo labiau išsiskiriam.
Jau kažkaip nebe tas amžius, nebe tas laikas.
Visokie žmonės egzistuoja, visokius reikia pripažinti, visokius reikia priimti, nėra reikalo nieko ištrinti ar skirstyti.

jvd, 33 m.

Meistras

Narys nuo: Spa 15, 2001

Siuntimai: 1670

Nusiųsta: 2017-08-13 09:32
Terminą LGBT+ arba LGBT* bent kažkiek vertinu, skirtingai nuo LGBTQA.

LGBTQA apskritai kelia klausimą, kam būti LGBTQA, jei gali būti LGBTIQCAPGNGFNBA?

Pati idėja, kad atradus kažkokią tapatybę ją būtinai reikia jungti prie pavadinimo, yra iš esmės fundamentaliai kvaila. Pirma, tai labai apsunkina komunikaciją, nes jei publikai per 50+ metų pavyko įsidėmėti LGBT raidžių rinkinį, tai užtruks dar penkiasdešimt, kol įsidėmės LGBTQA.

Jūs nepatikėsite, bet publika neturi jokio intereso gilintis į niekieno tapatybę. Tiesą sakant, net man neįdomu, kokia tapatybė tą dieną ištiko kokį (ups, kokią? eeeerrr... kokio tai?!) special showflake.

Antra, akronimo raidžių proliferavimas kviečia proliferavimą. Žmonės noriai kuriasi savo tapatybes, nori „įsiamžinti“ akronime, labai skaudinasi, kai kiti to nepriima. Atsiranda keistos tapatybės. Pavyzdžiui, kažkas identifikuojasi kate. (Serious, mačiau filmuką apie norvegę merginą, kuri jaučiasi kate.) Aš, pavyzdžiui, manau, kad ta mergiščia, kuri jaučiasi kate, turi ne katės tapatybę, o yra paprasčiausiai psichiškai nesveika ir yra prastai socialiai adaptuota. Ir jos didžioji problema yra ta, kad visam tam reikalui „supratingi“ aplinkiniai leido įsisiūbuoti iki tikrai rimtų apsukų.

Šitai turėdamas omenyje, aš manau, kad LGBT+ arba LGBT* turi būti suprantamas kaip skėtinis terminas, po kuriuo telpa absoliučiai visos tapatybės ir nereikia jo nei plėsti, nei laužyti, nei dar ką nors su juo daryti.

Dvi-BB-Du, 22 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Rgp 13, 2017

Siuntimai: 47

Vietovė:

Nusiųsta: 2017-08-17 12:49
Man „+" yra pats geriausias variantas dėl daugumos tų pačių argumentų, kuriuos išdėstę JVD. Tik aš išskirtiniais atvejais pripažįstų naudojimą LGBTQA, LBTQ, G, LGBTQAI, LGBT*, Q ar kitokias kombinacijas, nes būna organizacijų, bendruomenių, kurios negali finansiškai, ar tiesiog nenori, priimti kitų bendruomenės narių. Tas pats Sapfo festivalis, bent jau tikrai vienais metais, vadinosi LBTQI festivaliu.
Bendrine prasme priimu tik „+", o „*", jei norima bendrai naudoti, apibūdinant bendruomenę man tikrai nepriimtina, kadangi „*" apibūdina lytis, vadinasi kitos seksualinės, romantinės orientacijos išbraukiamos.
Labiausiai man nepriimtina, kai rašo LGBT+424lytis, LGBT+belekas, LGBTUSKDNSJSWOQQIQIIAA. Čia jau nereikia aiškintis kodėl man nepriimtina tokie dalykai, o tuo labiau kai jie lyginami su LGBTQA, LGBTQAI variacijomis.
Eiti į puslapį: 1 | 2
Peršokti į: